Ezgi ve Eren KAYA’nın Hacıbektaş’ımıza kazandırdıkları #PARE Kitap & Kahve Cafe’nin açılışını gerçekleştirdik.
Çok şık ve güzel mekanların açılması bizlere mutluluk veriyor.
İşlerinde başarılar ve bol kazançlar diliyorum.
Arif Yoldaş ALTIOK
HACIBEKTAŞ BELEDİYESİ
Ezgi ve Eren KAYA’nın Hacıbektaş’ımıza kazandırdıkları #PARE Kitap & Kahve Cafe’nin açılışını gerçekleştirdik.
Çok şık ve güzel mekanların açılması bizlere mutluluk veriyor.
İşlerinde başarılar ve bol kazançlar diliyorum.
Arif Yoldaş ALTIOK
5 Temmuz 1993 Erzincan Başbağlar’da katledilen 33 masum insanı saygıyla anıyorum.
2 Temmuz 1993 yılında Madımak Katliamında yaşamları ellerinden alınan canlarımızı saygıyla anıyorum. 2 Temmuz Salı günü Saat 05.30’da belediyemiz önünden Sivas’taki anma etkinliği için araç kaldırılacaktır. Katılmak isteyen hemşehrilerimiz pazartesi günü belediyemiz halk masasına adlarını yazdırabilirler.
Teşekkürler Milli Takım Türkiye A Milli Futbol Takımımız, Çekya’yı 2-1 mağlup ederek son 16 turuna yükseldi.Milli Takımımızı bu büyük başarısından dolayı tebrik ediyor, gelecekteki maçlarında da başarılar diliyoruz. Hep birlikte daha büyük zaferlere
2024 YILI 61. ULUSAL 35. ULUSLARARASI HACI BEKTAŞ VELİ ANMA TÖRENLERİ VE KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ ANMA KOMİTESİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLUŞMUŞTUR. KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR. 1- Ali KAİM Hacıbektaş Belediye Başkanı 2- Leyla KINDIŞ Emekli Öğretmen- Belediye Meclis Üyesi 3- Eren YILDIRIM Şişli Belediye Meclis Üyesi / Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Okmeydanı Cemevi Yönetim Başkanı […]